You are here

Dace Judina, Arturs Nīmanis - MASKAS (2023, LM)

  Maskas

  Dace Judina, Arturs Nīmanis
  MASKAS
  Laika Stāsti
  7. grāmata

     Brīdī, kad cilvēce sāka valkāt maskas, tā visā kailumā atklāja savu īsto seju.

     Fotogrāfs dokumentālists Ikars Vilde saņem unikālu piedāvājumu – multimiljonāra Janusa Krupska eksperimentālajam projektam veselu gadu fotografēt cilvēkus, lai atklātu viņu īsto seju – bez naudas, varas un sociālā statusa maskām.
     Vai tie ir paša pagātnes drausmie,mokošierēgi, kas mudina Krupski cīnīties ar pērkamiem politiķiem un finansēt medicīniskus pētījumus smagu slimību ārstēšanai? Un kā viņš saistīts ar Ikara ģimeni?

     Ko tādu nofotografējis Ikars, kurš pēc smagas, izprovocētasmotocikla avārijas pēkšņi attopas slimnīcā?
     Sastiķēts pa gabaliņiem, atsaukts no viņpasaules, izdzīvojis, viņš tagad viens pats guļ baltā palātā, pieslēgts smalkiem aparātiem un pilnībā izolēts no ārpasaules. Vai nu zāļu iespaidā, vai ierunājusies pārlieto asiņu balss, vai varbūt pie vainas... Krupska “masku projekts”, taču aizmiegot Ikars ikreiz iekļūst laika cilpā un tiek iemests vietāsun notikumos, kam ir kāds sakars ar maskām. Turklāt aiz katras no tām – viņš pats, Ikars. Neizprotamajā izplatījumā, kur, atrāvies no ķermeņa, lidinās viņa gars, Ikars satiek tos, ar kuriem dzīves laikā nav nokārtotas attiecības. Vai viņam ļaus atgriezties..?

  © DJ & AN, Laika Stāsti, 2023.

  Kategorija: 
  Laika Stāsti


  Jaunumu izziņošana

  Izvēlieties jaunumu kanālu(s), kuriem vēlaties pierakstīties, vai atteikties.