You are here

  «Trīs klikšķi līdz laimei» - jauns Daces Judinas romāns

  TVNET, 2016. gada 17. jūnijā

  Ilgi gaidīts, beidzot iznācis sestais romāns populārās latviešu rakstnieces Daces Judinas radītajā kriminālromānu sērijā «Izmeklē Anna Elizabete». Tas turpina vēstījumu par lielisko privātdetektīvi Annu Elizabeti Bergu un viņas komandu – vīrišķīgo policijas majoru Miku Kaķīti, atvaļināto ģenerāli Kārli Basu, attapīgo žurnālisti Zani un citiem jau labi pazīstamiem tēliem. Grāmatas atvēršana – piektdien, 17. jūnijā, plkst. 19 Vecrīgā, DM bārā M. Pils ielā 5.

  Latvijas kultūras un mākslas portāls - Kultūras Vēstis - DIVI. PUSNAKTS SARUNAS

  Kultūras Vēstis, 2015. gada 17. septembris

  Radošā apvienība Pūces Māja piedāvā Romantisko Detektīvu vakarus kopā ar rakstnieci Daci Judinu un Artūru Nīmani literāri muizikālā programmā DIVI. PUSNAKTS SARUNAS, kas notiks 18. septembrī plkst. 17.00 Kuldīgas Mākslas namā un 25. septembrī plkst. 16.00 Viesītes Kultūras pilī.

  Judinas pirmais lirikas krājums «Divi. Pusnakts sarunas»

  TVNET, 2015. gada 23. jūlijā

  «Kriminālromānu cienītājiem rakstnieces un publicistes Daces Judinas vārds jau ir labi pazīstams. Apgāds Zvaigzne ABC izdevis sešus viņas detektīvromānus. Nu mūsu prozaiķe piedāvā lasītājam iepazīt gluži citu savas radošās personības šķautni – liriku. Pārdomas par laiku un telpu, par vientulību un divatni, par piederēšanu un neatkarību.

  Divi. Pusnakts sarunas

  Pirmo nedēļu publikācijas starp grāmatas iznākšanu 1. jūlijā un tās atvēršanu 30. jūlijā, kā arī saites uz grāmatas tirdzniecības vietām.

  Papildmetiens iecienītam latviešu detektīvromānam «Tase melnas kafijas»

  TVNET, 2015. gada 9. maijā

  Pasaules grāmatniecībā ievēro tradīciju: vispirms romānu izdod cietajos vākos, bet vēlāk, ja ir pieprasījums, metienu papildina ar grāmatām mīkstajos vākos. Latvijā līdz šādam papildmetienam grāmatas nonāk diezgan reti, tomēr ir rakstnieki un darbi, kuri ir izpelnījušies šo lasītāju sarūpēto pārsteigumu.

  Par maniaku, mīlestību un peļu slazdu jeb jauns latviešu detektīvs

  TVNET, 2015. gada 20. februārī

  Lutinot visus detektīvliteratūras cienītājus, apgādā «Zvaigzne ABC» nāk klajā jau piektais latviešu rakstnieces, žurnālistes, režisores Daces Judinas romāns no sērijas «Izmeklē Anna Elizabete».

  «Grāmatu svētkos» atklāts jauns detektīvromāns «Mēnesis pie jūras»

  TVNET, 2014. gada 1. martā

  Izstādes «Baltijas grāmatu svētki 2014» pirmajā dienā tika prezentēts Daces Judinas sarakstītais detektīvromāns «Mēnesis pie jūras». Izdevniecības «Zvaigzne ABC» pārstāve uzskata, ka detektīvromāni radot labu atkarību. Kā novēroja TVNET, grāmatai veltītajā pasākumā piedalījās ap 50 interesentu.

  Detektīvromāni rada labu atkarību

  Izdots ironisks mūdienu detektīvromāns «Ziemas blūzs»

  TVNET, 2013. gada 20. decembrī

  Decembra tumšie vakari šķiet kā radīti grāmatām, kuras uzdod mīklas, savij intrigas, liek minēt noslēpumus, citiem vārdiem sakot - labai detektīvliteratūrai. «Apgādā Zvaigzne ABC» turpina iznākt latviešu autoru detektīvžanrā rakstītie darbi, un tikko klajā laists rakstnieces un režisores Daces Judinas romānu cikla «Izmeklē Anna Elizabete» ceturtais darbs «Ziemas blūzs», informē izdevēji.

  Izdots Daces Judinas detektīvromāns «Dīvainais Līgovakars»

  TVNET, 2012. gada 25. jūlijā

  Apgāds «Zvaigzne ABC» laidis klajā žurnālistes un rakstnieces Daces Judinas ironisko mūsdienu detektīvu «Dīvainais Līgovakars», informē apgāda pārstāvji.

  "Kriminālromānu rakstīšanai man vajag laiku!"

  TVNET, 2011. gada 1. novembrī

  Žurnālistes un rakstnieces Daces Judinas kontā ir jau otrais kriminālromāns - "Tase melnas kafijas" (pirmais – "Tik vienkārši" – iznāca pērn). Ar autori tiekamies jaunās grāmatas prezentācijas pasākumā, kad viņai laiks ir runāt starp autogrāfu dalīšanu un ziedu saņemšanu, bet fonā skan mūzika no filmām par Šerloku Holmsu un "X failiem".

  Pages


  Subscribe to Front page feed